UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - 75 612 13 60

Nadia - II Wicemistrzynią Wielkiej Ligi Czytelników

Już kolejny raz braliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Wielka Liga Czytelników i choć często mawia się, że najważniejszy jest czas spędzony z książką czy rozwijanie pasji czytelniczej, to jednak wysokie miejsce w konkursowej rywalizacji też nie jest bez znaczenia i bardzo cieszy,
A zdobyła je NADIA BRYTAŃCZYK z klasy II c, której serdecznie gratulujemy i dziękujemy.
Nasza czytelniczka zajmowała się konkursem już od listopada, kiedy to rozpoczął się etap szkolny, później zakwalifikowała się do etapu powiatowego, by wreszcie w etapie ogólnopolskim zdobyć zaszczytny tytuł.
W finale drugoklasistka rozwiązywała test dotyczący książki „Gaja z Gajówki. Chatka w sercu lasu”, w którym znalazły się różnorodne pytania: jednej odpowiedzi, wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz.
A w książeczce oprócz pięknej opowieści dotyczącej życia w leśniczówce zawarto wiele przyrodniczych wiadomości.
Cóż pozostało na koniec? Dziękować wszystkim uczestnikom, głośno prosić- CZYTAJCIE I BIERZCIE UDZIAŁ NIE TYKO W TYM CZYTELNICZYM KONKURSIE.

Data dodania: 2024-06-20 09:10:42
Data edycji: 2024-06-20 09:16:58