UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - 75 612 13 60

Zawieszenie zajęć lekcyjnych - zajęcia opiekuńcze

Aktualizacja:

Zajęcia w szkołach i przedszkolach zawieszone w dniu 18 września, środa

Ze względu na sytuację powodziową i komunikacyjną, Prezydent Miasta Bolesławiec podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w miejskich placówkach oświatowych (szkoły podstawowe i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Bolesławiec) w dniu 18 września br. W tym dniu w placówkach będą zapewnione zajęcia opiekuńcze.

Zajęcia w szkołach i przedszkolach zawieszone również 17 września Ze względu na sytuację powodziową, Prezydent Miasta Bolesławiec podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w miejskich placówkach oświatowych (szkoły podstawowe i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Bolesławiec) w dniu 17 września br. W tym dniu w placówkach będą zapewnione zajęcia opiekuńcze.

Ze względu na sytuację powodziową Prezydent Miasta Bolesławiec podjął decyzję o zawieszeniu zajęć w miejskich placówkach oświatowych (szkoły podstawowe i przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Bolesławiec) w dniu 16 września br. W tym dniu w placówkach będą zapewnione zajęcia opiekuńcze.

Data dodania: 2024-09-15 18:35:02
Data edycji: 2024-09-17 14:48:01